aktualne promocje kupuj taniej    darmowa dostawa sprawdź szczegóły

Informacja o wysyłce


Przy zamówieniach powyżej 300zł przesyłka GRATISOpcje dostawy


Paczkomat

Przesyłkę możemy także dostarczyć do paczkomatu InPost. Przy składaniu zamówienia wystarczy wskazać paczkomat, w którym chcesz odebrać przesyłkę i oczekiwać na sms lub e-mail z kodem do odbioru paczki. Płatność za paczkę jest kartą w paczkomacie w chwili odbioru.


Możesz łatwo śledzić Swoją paczkę dzięki darmowej oryginalnej aplikacji InPost dostępnej na stronie InPost.pl, w sklepie Google Play lub App Store.

Kurier

Oferujemy ekspresową dostawę przez firmę kurierską pod wskazany adres. Kurier dostarcza paczkę już na następny dzień roboczy od wysłania.

Nasze przesyłki pakowane są w sposób aby nie zdradzały zawartości. Nie ma na nich nazwy sklepu, firmy, ani opisu zawartości. Można taką przesyłkę zamówić także na adres swojej pracy, bez obawy, iż ktoś domyśli się co jest w paczce.

Paczki wysyłamy za pobraniem, czyli płatność jest w chwili odbioru. Tak więc nikt inny jej nie otrzyma bez uiszczenia opłaty, ale oczywiście można też komuś zlecić odbiór takiej paczki, np. koledze z pracy, portierowi, współlokatorowi. Osoba taka, musi tylko znać od Państwa kwotę pobrania.

*Nie wysyłamy przesyłek pocztą-polską na poste-restante, gdyż niestety mamy bardzo nie miłe doświadczenia z tą firmą. Bardzo dużo paczek nie dotarło do adresatów, lub dotarło z dużym opóźnieniem. Nie chcemy aby Państwo tygodniami czekali na przesyłki. Zależy nam na Państwa satysfakcji z ekspresowych zakupów. 

Jak zamówić do paczkomatu InPost?

Aby odebrać przesyłkę z paczkomatu InPost proszę podać jego adres z dopiskiem: PACZKOMAT. Nie musisz znać dokładnego adresu paczkomatu, wystarczy wpisać w formularzu okolice w których chcesz odebrać przesyłkę.

 

Zobacz wzór przykładowo wypełnionego formularza:


 

Koszt przesyłki 19,00 zł.

Przy zamówieniu za 300 zł koszt dostawy jest gratis.